Rehabiq Pokrývka podhlavníka, jednorazová, tvar U, 100 ks

Neohodnotené
Značka: Rehabiq
€16,29
Skladom (20 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Praktická jednorazová pokrývka podhlavníka lehátka v tvare písmena U chráni polstrovanie pred nečistotami. Udržuje vaše lehátko hygienicky čisté. Pokrývka podhlavníka v počte 100 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokrývka hlavovej časti lehátka z kvalitnej netkanej textílie od českej značky Rehabiq. Tento produkt je vhodný na všetky typy terapeutických lehátok vrátane skladacích. Perfektne drží aj na špeciálnych ergo podhlavníkoch alebo na tzv. "podkových". Pokrývka má tvar písmena "U". Produkt je v predaji v ekonomickom balení po 100 ks. Ponúknite Vašim klientom počas terapie maximálny pocit čistoty! Pokrývku podhlavníka je vhodné doplniť o jednorazové prestieradlo pre maximálnu hygienu.

Netkaná textília je materiál, ktorý nevzniká klasickými technológiami ako je tkanie alebo pletenie. Ide o špeciálny výrobný postup, kde je z jednosmerne alebo náhodne orientovaných vlákien, spojených trením, kohéziou alebo adhéziou jednotlivých častíc textílie vytvorená celistvá vrstva. Výhodou je nižšie výrobné náklady a možnosť využitia recyklovaného textilného odpadu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: