Mueller The ONE© Ankle Brace Premium, ortéza na členok

Neohodnotené
€59,18

Zvoľte variant

Mueller The ONE Ankle Brace je skvelá ortéza pri rehabilitácii vyvrtnutých členkov nielen pri športových úrazoch. Bezpečné a pevné stiahnutie pomáha podporiť členok tým, že obmedzuje nepríjemné a nepravidelné pohyby a podporuje hojenie.

Detailné informácie

Veľkosť: XS
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€59,18
Veľkosť: S
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€59,18
Veľkosť: M
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€59,18
Veľkosť: L
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€59,18

Podrobný popis

Ortéza Mueller The ONE© Ankle Brace Premium je ľahká, antimikrobiálna a ponúka členku maximálne spevnenie. Priedušný materiál znižuje pocit vlhkosti medzi pokožkou a ortézou. Spodná časť ortézy je protišmyková, takže nemôže dôjsť k zošmyknutiu ortézy v topánke pri nadmernom zaťažení. Vďaka špeciálnemu systému šnurovania je jej navliekanie a zvliekanie veľmi jednoduché a rýchle. Očká pre ploché šnúrky sú gumové, čím je zaručená dlhšia životnosť ortézy. Ich umiestnenie je tvorené tak, aby ortéza padla čo najlepšie a nikde v topánke netlačila.

Jedinečné komfortné popruhy sa dajú obmotať do tvaru 8, kde sú pevne obopínané plantárne fascie, zároveň tu je však možnosť kontroly kompresie tak, aby bol členok čo najviac stabilný, ale nebol v napätí. Ortéza má dokonale prispôsobený útly profil, ktorý presne padne okolo členku a dodáva tak pocit spevnenia, ako by bol členok zatejpovaný od profesionálneho trénera. Dokáže tak zabrániť častým poraneniam, vykĺbením, podvrtnutiam a iným zraneniam členku, dokonca aj mimo športového prostredia. Môže sa taktiež využiť pre rehabilitáciu napr. po operáciách alebo pri dlhodobých chronických ochoreniach. Nie je vyrobená z latexu ani neoprénu, má otvorenú pätu a nosí sa na ponožke. Ortéza Mueller The ONE© Ankle Brace Premium je vhodná na pravý aj ľavý členok.

Tabuľka veľkostí - veľkosť sa určuje podľa číslovania obuvi (ak ste medzi dvoma veľkosťami, odporúčame zvoliť väčšie).

 Veľkosť XS S M L XL
 Muži - US   6 - 7  7 - 9  9 - 11  11 - 13   13 - 15 
 Ženy - US  7 - 8  8 - 10  10 - 12  12 - 14  14 - 16
 EURO 38 - 40   40 - 42   42 - 44   44 - 46  46 - 48

 

Údržba:
Ručné pranie v studenej vode s jemným čistiacim prostriedkom. Nepoužívajte bieliaci prostriedok alebo zmäkčovadlo látok. Dôkladne opláchnite a vysušte na vzduchu. Antimikrobiálny povrch pomáha chrániť ortézu pred zápachom, zafarbením a poškodením spôsobeným baktériami a mikroorganizmami. Neposkytuje však ochranu pokožke.

Dodatočné parametre

Kategória: Ortéza na členok
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: