MUELLER PFTAPE® PLANTAR FASCIITIS PAIN RELIEF SYSTEM, tejp na podporu klenby

3 hodnotenia
Značka: Mueller
€16,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Mueller PFTape® Plantar Fasciitis, tejp na podporu klenby zaručuje rýchlu úľavu od bolesti. Páska je v univerzálnej veľkosti, veľmi pohodlná a vhodná pre celodenné nosenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mueller PFTape® Plantar Fasciitis, tejp na podporu klenby

Páska Mueller PFTape® Plantar Fasciitis slúži k liečbe a úľave od bolesti päty a klenby pri tzv. plantárnej fasciitíde. Patentovaná tuhá páska sa ľahko aplikuje a nemusí sa strihať ani inak upravovať. Ako pásku správne aplikovať nájdete v priloženom českom návode. Páska je vhodná na ženské aj mužské chodidlá, je v univerzálnej veľkosti, v béžovej farbe, pohodlná pre celodenné nosenie, hodí sa na pravú aj ľavú plochu nohy a možno ju nosiť v každej topánke. Je odolná proti roztrhnutiu a skĺznutiu aj pri športovom zaťažení. Patentovaná technológia (rozdielna od klasického kineziologického tejpovania) s jednorazovým systémom podpory zaručuje rýchlu úľavu od bolesti.

Spôsob použitia pre najlepší výsledok:

Pásku používajte každodenne od prvého náznaku bolesti a ďalej ešte niekoľko dní po ústupe bolesti. Pre účinnosť je nutné aplikovať pásku v správnej polohe chodidla. Pre najlepší výsledok je efektívne používať Mueller PFTape po dobu 14 až 21 dní. Pokiaľ do 4-5 dní nezaznamenáte zlepšenie a úľavu od bolesti, je nutné zvýšiť napätie pásky. Úroveň napätia (podpory) sa zvyšuje pri aplikácii natiahnutím dole podľa potreby. Pri následnej regenerácii sa vyhnite silným dopadom na pätu a chodidlo. Pokiaľ páska zvlhne či sa namočí je nutné použiť novú pásku.

Balenie obsahuje 7 kusov pásky, jedna páska sa aplikuje na 24 hodín. Neobsahuje latex. 

Dodatočné parametre

Kategória: Fixačné tejpovanie
Záruka: 2 roky
Balenie: 7 ks v balení
Farba: béžová
Kód produktu: 26337
Typ: fixačná páska

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: