Mueller Patella Stabilizer Knee Brace, ortéza na koleno

Neohodnotené
€75,47

Zvoľte variant

Mueller Patella Stabilizer pomáha chrániť  jabĺčko a kolenný kĺb. Pomáha pri športovej činnosti alebo počas rehabilitácie. Oceľové pružiny na oboch stranách kolena zaisťujú pevnú oporu a plný rozsah pohybu. Horné a dolné popruhy regulujú nastavenia stlačenia.

Detailné informácie

Veľkosť: S
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 24.6.2024
€75,47
Veľkosť: M
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 24.6.2024
€75,47
Veľkosť: L
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 24.6.2024
€75,47
Veľkosť: XL
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 24.6.2024
€75,47

Podrobný popis

Ortéza na koleno Mueller Patella Stabilizer Knee Brace pomáha stabilizovať jabĺčko v správnom anatomickom postavení, čím zabraňuje poraneniu kolena a zmierňuje bolesť kolenného kĺbu spojenú napr. s aktívnym životom - beh, skákanie atď. Ortéza je tiež vhodná pri ťažkostiach s jabĺčkom v podobe chondropatie patelofemorálneho kĺbu (spôsobená nestabilitou postranných kolenných väzov) alebo pri patelárnej subluxácii (čiastočné vykĺbenie jabĺčka do strán).

Kolenná ortéza Mueller Patella Stabilizer totiž má anatomicky tvarovanú stabilizujúcu gélovú oporu pre jabĺčko, ktorá poskytuje lepšiu kompresiu, podporu a komfort pre celé koleno. Postranné výstuže ortézy, ktoré sú tvorené všitými flexibilnými oceľovými pružinami, pomáhajú ku správnemu pohybu kolena a znižujú jeho opotrebovanie. Dva pásy s možnosťou obmotania až 360° zaisťujú, že ortéza po celú dobu nosenia zostáva na mieste a nikam sa nezošmykáva.

Malé pútka nad koncom pružín slúžia pre jednoduchšie a rýchlejšie natiahnutie ortézy. V oblasti podkolennej jamky je ortéza priedušná, teda je vhodná pre celodenné nosenie. Ortéza Mueller Patella Stabilizer Knee Brace poskytuje maximálnu oporu pre koleno, ale zároveň umožňuje plný rozsah pohybu. Ortéza je vhodná pre obe kolená.

Tabuľka veľkostí - veľkosť sa určuje podľa obvodu kolena (ak ste medzi dvoma veľkosťami, odporúčame zvoliť väčšie).

 Veľkosť S M L XL
 Obvod kolena   30 - 35 cm   35 - 40 cm   40 - 45 cm   45 - 50 cm 

 

Údržba:
Ručné pranie v studenej vode s jemným čistiacim prostriedkom. Nepoužívajte bieliaci prostriedok alebo zmäkčovadlo tkanín. Dôkladne opláchnite a vysušte na vzduchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ortéza na koleno
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: