Mueller OmniForce® Plantar Fascia Support Sock, bandáž

Neohodnotené
€24,45

Zvoľte variant

Členková bandáž pomáha znižovať bolesť a opuch pri plantárnej fascitíde. OmniForce Plantar facie Support Sock poskytuje sústredenú kompresiu na získanie pohodlnej podpory členku. Možno ju nosiť celodenne.

Detailné informácie

Veľkosť: S/M
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do: 27.6.2024
€24,45
Veľkosť: L/XL
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do: 27.6.2024
€24,45
Veľkosť: UNI
Na dotaz
€24,45

Podrobný popis

Bandáž Mueller OmniForce® Plantar Fascia Support Sock je podporná ponožka, ktorá slúži ku kompresii chodidla a päty. Vďaka stiahnutiu v oblasti plantárnej fascie (tlak kompresie je približne 20 - 30 mmHg) a okolo členku a päty (tlak kompresie je približne 18 - 20 mmHg) získa ploska nohy pohodlnú oporu. Okrem bolesti chodidla je tiež ponožka Mueller OmniForce® Plantar Fascia Support Sock vhodná pre nosenie pri opuchoch nohy alebo pri fascitíde (bolesť plosky nohy spôsobená poškodením väzov, ktoré sa tiahnu od päty až k prstom na ploske nohy).

Bandáž nie je vyrobená z latexu ani z neoprénu, ale z inovatívnej pletenej tkaniny, ktorá vytvára stálu cielenú kompresiu. Šľacha na ploske nohy sa totiž môže ľahko podráždiť alebo poraniť, keďže absorbuje každý tlak, ktorý je na plosku nohy vytváraný pri chôdzi, behu, skoku atď. Bandáž má uzatvorenú pätu, je vhodná pre celodenné nosenie, môže sa nosiť priamo na telo alebo cez ponožku a hodí sa na pravú aj ľavú nohu.

Tabuľka veľkostí - veľkosť sa určuje podľa číslovania obuvi (ak ste medzi dvoma veľkosťami, odporúčame zvoliť väčšie).

 Veľkosť S/M L/XL UNI
 Číslo obuvi - EURO
 36 - 40   44 - 49   39 - 45 

 

Údržba:
Ručné pranie v studenej vode s jemným čistiacim prostriedkom. Nepoužívajte bieliaci prostriedok alebo zmäkčovadlo látok. Dôkladne opláchnite a vysušte na vzduchu. Antimikrobiálny povrch pomáha chrániť ortézu pred zápachom, zafarbením a poškodením spôsobeným baktériami a mikroorganizmami. Neposkytuje však ochranu pokožke.

Dodatočné parametre

Kategória: Ortéza na členok
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: