Mueller ATF 3 Ankle Brace, ortéza na členok

Neohodnotené
€48,57

Zvoľte variant

Mueller ATF®3 Ankle Brace je navrhnutá s vnútorným systémom popruhov, ktorý sa samočinne nastavuje a poskytuje podporu prednému talofibularnemu väzu. Členková výstuha umožňuje plný rozsah pohybu a zároveň poskytuje pevnú podporu členku, aby sa zabránilo podvrtnutiu a bežným zraneniam pri fyzických aktivitách.

Detailné informácie

Veľkosť: XS
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€48,57
Veľkosť: S
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€48,57
Veľkosť: M
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€48,57
Veľkosť: L
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€48,57
Veľkosť: XL
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 18.7.2024
€48,57

Podrobný popis

Ortéza na členok Mueller ATF 3 Ankle Brace je kombinácia starších modelov ortéz a to Mueller ATF2 Ankle Brace a Mueller XLP Ankle Brace. Oproti týmto dvom modelom má Mueller ATF®3 nový dizajn pre rýchlejšie šnurovanie, kedy sú očká pre šnúrky so zavoskovanými koncami dostatočne veľké a od seba. Vďaka tomu sa ortéza ľahko a rýchlo navlieka a zvlieka, čo je napr. pri futbale, behu či akomkoľvek inom športe veľmi praktické.

Ďalej má otvorenú pätu, priedušný jazyk a na rozdiel od svojich predchodcov je ľahšia, menej objemná, pohodlnejšia a ľahko sa zmestí do topánky. Nie je vyrobená z latexu ani z neoprénu. Ortéza Mueller ATF 3 Ankle Brace má špeciálny systém vnútorných popruhov, ktoré pomáhajú pri podvrtnutí vonkajšieho členku, udržať predný talofibulárny väz (predný najviac namáhaný väz vonkajšieho členku) na svojom mieste, aby nebol tlakom odtrhnutý od kĺbu a nedošlo tak k podvrtnutiu, zároveň však nie je obmedzený žiadny pohyb. Ortéza je vhodná na pravú aj ľavú nohu a môže sa nosiť ako pod tak aj cez ponožku.

Tabuľka veľkostí - veľkosť sa určuje podľa číslovania obuvi (ak ste medzi dvoma veľkosťami, odporúčame zvoliť väčšie).

 Veľkosť    XS S M L XL
 Číslo obuvi - EURO 
 38 - 40   40 - 42   42 - 44   44 - 46   46 - 48 

 

Údržba:
Ručné pranie v studenej vode s jemným čistiacim prostriedkom. Nepoužívajte bieliaci prostriedok alebo zmäkčovadlo látky. Dôkladne opláchnite a vysušte na vzduchu. Antimikrobiálny povrch pomáha chrániť ortézu pred zápachom, zafarbením a poškodením spôsobeným baktériami a mikroorganizmami. Neposkytuje však ochranu pokožke.

Dodatočné parametre

Kategória: Ortéza na členok
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: