Masérske potreby

Masérske potreby sú neodmysliteľnou súčasťou práce maséra ako napríklad skalpel pre doktora. Bez kvalitných masérskych potrieb sa nezaobíde žiadny masér. Masérske potreby nielen uľahčujú prácu masérovi, ale spríjemňujú aj samotnú procedúru klientovi. Medzi masérske potreby patrí masérske emulzie, masérske oleje a masérske krémy. Masérske potreby sú ako s parfumáciou, tak bez parfumácie.

Masérske potreby cosiMed

Všetky masérske potreby cosiMed sú dermatologicky testované. Zmieňované masérske potreby nájdete v sekcii masážne prípravky. V danej kategórii nájdete aj špeciálne prípravky, ktoré sú nevyhnutné pre samotné wellness procedúry. Napríklad masážne sviečky, lávové kamene, prípravky pre čokoládovú masáž, detoxikačnú masáž atd.

S výkonom povolania maséra je späté sterilné prostredie. V sekcii hygiena a doplnky si vyberiete z bohatej ponúky sanitárnych potrieb od dezinfekčných prostriedkov, jednorazových hygienických prestieradiel, jednorazových pokrýviek podhlavníkov končiac teplomermi a dávkovačmi. Samotnú sekciu utvárajú prístroje, pod ktorou nájdete Hot Stones ohrevové prístroje, infražiariče a ohrevové vane pre parafínové kúpele. Dôležitou masérskou potrebou je masážne lehátko, ktoré je uvedené pod sekciou masážne lehátka.