Cvičebná podložka

Určite každý z nás si odniesol po športovom vyžití nepríjemné otlaky, bolesť kĺbov alebo odreniny. Spomínané následky pramení z nevhodnej cvičebnej podložky, ktorá bola využitá pri danom cvičení. Cvičebná podložka je nevyhnutnou pomôckou pre jogu, pilates, rehabilitáciu, gymnastiku, domáce cvičenie a ďalšie nepreberné množstvo pohybových aktivít. Bez kvalitnej cvičebnej podložky sa nezaobíde žiadne zdravotné cvičenie.

Cvičebné podložky Thera-Band

Z našej ponuky si môžete vybrať veľmi kvalitné cvičebné podložky Thera-Band, ktoré sú vyrobené z polyetylénu a neobsahujú PVC. Povrch cvičebných podložiek je z protišmykového a antibakteriálneho materiálu. Vysoká hustota materiálu zaisťuje skutočné pohodlie a znižuje riziko úrazu pri dopade.

Cvičebný podložky Thera-Band sú k dostaniu v troch farebných odtieňoch a to modrá, zelená a červená. Od každej farebné varianty si ešte môžete vybrať tri rôzne veľkosti: 190 cm X 60 cm X 1,5 cm; 190 cm X 60 cm X 2,5 cm a 190 cm X 100 cm X 1,5 cm.

Všetky cvičebné podložky Thera-Band sú vybavené praktickými elastickými pruhmi pre pohodlné prenášanie a následné uskladnenie. Každá cvičebná podložka má tiež očká pre jednoduché zavesenie. Medzi neoceniteľné vlastnosti cvičebných podložiek Thera-Band patrí ideálna tvrdosť, ľahká srolovatelnost, vodeodolnosť a ľahká váha. Ľahkú váhu cvičebnej podložky privítajú všetci športoví nadšenci, ktorí sa premiestňujú napríklad z práce na skupinové lekcie.