Cvičebná podložka

Určite každý z nás si odniesol po športovom vyžití nepríjemné otlaky, bolesť kĺbov alebo odreniny. Spomínané následky pramení z nevhodnej cvičebnej podložky, ktorá bola využitá pri danom cvičení. Cvičebná podložka je nevyhnutnou pomôckou pre jogu, pilates, rehabilitáciu, gymnastiku, domáce cvičenie a ďalšie nepreberné množstvo pohybových aktivít. Bez kvalitnej cvičebnej podložky sa nezaobíde žiadne zdravotné cvičenie.

Cvičebné podložky Thera-Band

Z našej ponuky si môžete vybrať veľmi kvalitné cvičebné podložky Thera-Band, ktoré sú vyrobené z polyetylénu a neobsahujú PVC. Povrch cvičebných podložiek je z protišmykového a antibakteriálneho materiálu. Vysoká hustota materiálu zaisťuje skutočné pohodlie a znižuje riziko úrazu pri dopade.

Cvičebný podložky Thera-Band sú k dostaniu v troch farebných odtieňoch a to modrá, zelená a červená. Od každej farebné varianty si ešte môžete vybrať tri rôzne veľkosti: 190 cm X 60 cm X 1,5 cm; 190 cm X 60 cm X 2,5 cm a 190 cm X 100 cm X 1,5 cm.

Všetky cvičebné podložky Thera-Band sú vybavené praktickými elastickými pruhmi pre pohodlné prenášanie a následné uskladnenie. Každá cvičebná podložka má tiež očká pre jednoduché zavesenie. Medzi neoceniteľné vlastnosti cvičebných podložiek Thera-Band patrí ideálna tvrdosť, ľahká srolovatelnost, vodeodolnosť a ľahká váha. Ľahkú váhu cvičebnej podložky privítajú všetci športoví nadšenci, ktorí sa premiestňujú napríklad z práce na skupinové lekcie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie