značky

cosiMed

Nemecká spoločnosť vyrábajúca masážne a wellness produkty tej najvyššej kvality. V sortimente tejto spoločnosti nájdete masážne oleje a emulzie, esencie do sauny, wellnes prípravky do kúpeľa a radu ďalších produktov, ktoré doprajú vašému telu uvoľnenie a relaxáciu.


Thera-Band

Americká spoločnosť s viac ako 40 ročnou dlhou tradíciou vyrábajúca cvičebné a rehabilitačné pomôcky tej najvyššej kvality. V sortimente spoločnosti Thera-Band nájdete posilňovacie gumy, balančné podložky, podložky na cvičenie, gymnastické lopty a radu ďalších pomôcok, ktoré vám pomôžu k zdravému telu.


Mueller

Americká spoločnosť, ktorá je už po desaťročiach jedničkou na poli športovej medicíny a prevencie zranenia. V sortimente tejto značky nájdete ortézy a bandáže, ktoré vďaka špičkovému spracovaniu a použitia tých najmodernejších technológií a materiálu poskytnú vášmu telu tu najlepšiu ochranu pri zachovaní pohyblivosti a pohodlia. Mimo ortéz v sortimente tejto spoločnosti nájdete fixačné tejpovacie pásky, molitanové podtejpy, elastické bandáže a celú radu ďalších pomôcok pre tejpovanie.


Temtex

Tejpovacie pásky Temtex sú už 7 rokov najpredávanejšie tejpovacie pásky na českom trhu. Svoje prvenstvo si drží vďaka bezkonkurenčnej kvalite a vlastnostiam. Tejpovacie pásky vynikajú svojou pružnosťou a lepivosťou a sú hypoalergénne.


Biofreeze

Mimoriadne účinný gél proti bolesti, ktorého účinky boli overené celou radou klinických štúdií, Biofreeze neobsahuje analgetika, a preto je šetrný k vášmu organizmu.